Pożegnanie klasy VIII

Po raz ostatni w naszej szkole zadźwięczał dzwonek dla ósmoklasistów. To oni 1 września zasiądą już w ławkach innych szkół. Postanowili więc słowem i piosenką podziękować za wspólne lata zarówno młodszym kolegom jak i nauczycielom. Najpierw jednak pani dyrektor najlepszym z nich wręczyła nagrody, stypendia i świadectwa z wyróżnieniem. Nagrodę Primus inter Pares otrzymał Eryk Kwiatkowski , a świadectwa z biało-czerwonym paskiem: Kamila Kowalska, Klaudia Kruczek, Magdalena Basiaga, Jakub Kruczek i Sebastian Stasianek. Po wręczeniu nagród uczniom pani dyrektor  podziękowała i pogratulowała ich rodzicom,czyli Państwu : Magdalenie  Kwiatkowskiej -Wiktor i Łukaszowi Wiktorowi,  Ewelinie i Rafałowi Basiaga, Joannie i Andrzejowi Kowalskim, Magdalenie i Stanisławowi Kruczek, Joannie i Dariuszowi Stasianek , Wioletcie i Wojciechowi Kruczek, a także tym, którzy  pracowali na rzecz szkoły . W tym gronie znaleźli się Ci sami Państwo , a także pani Weronika Wyczesany. W sposób szczególny pani dyrektor podziękowała pani Magdalenie Kruczek, która od 8 lat sprawowała funkcję przewodniczącej Rady Rodziców, a także jej mężowi Stanisławowi Kruczkowi za mnóstwo inicjatyw,  działań społecznych i wsparcie finansowe.