Radość dzieci w Dniu Dziecka

W tym szczególnym dniu dla wszystkich dzieci na naszych uczniów czekały od rana piękne niespodzianki. Z wizytą i  prezentem przyjechali do nas przedstawiciele spółki Sądeckie Wodociągi , z panem prezesem Tadeuszem Frączkiem na czele, a także pan wójt naszej gminy Andrzej Stanek. Pierwszy gość przywiózł ze sobą bon na 1500 zł, który jest nagrodą za udział w konkursie „Woda- dobra na wszystko”, a pan wójt obdarował wszystkich uczniów ogromną ilością słodyczy. Na dzieci czekały również czekolady od Zarządu Osiedla Zawada i inne niespodzianki przygotowane przez wychowawców klas.  Były również  życzenia , a dla  gości nasi uczniowie przygotowali  występ, który związany był z tematem konkursu plastycznego. Podczas występu usłyszeliśmy jak cenna jest woda i jak należy o nią dbać, by kiedyś jej nie zabrakło na naszej planecie. Zdobyta nagroda została przeznaczona na zakup książek do biblioteki szkolnej.