BohaterON w Twojej Szkole.

Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji akcji BohaterON w Twojej Szkole.

Rekrutacja trwa od 1 września do 2 października 2021 r. Do udziału w projekcie zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe, ponadpodstawowe, drużyny harcerskie, hufców pracy, oraz inne placówki edukacyjne pracujące z dziećmi i młodzieżą. Celem akcji jest promowanie historii Polski XX wieku oraz upamiętnienie uczestników walk o Warszawę. Udział w akcji jest bezpłatny.

Podstawą do zakwalifikowania do akcji będzie poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest tutaj: https://forms.gle/1yRqq2DzgsCu2myy8.

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe materiały edukacyjne, opracowane z myślą o potrzebach dzieci i młodzieży na poszczególnych etapach kształcenia. Mamy nadzieję, że będą stanowiły ciekawe urozmaicenie zajęć lekcyjnych i bogate źródło wiedzy o Powstaniu Warszawskim. Przygotowywanie indywidualnych życzeń od uczniów w formie kartki, listu, laurki lub „innej” nie jest w tej edycji obowiązkowe.

CO ZYSKUJESZ?

• bezpłatne, atrakcyjne materiały dydaktyczne w wersji online do przeprowadzenia zajęć,
  • dyplom dla szkoły i imienne zaświadczenie dla koordynatora poświadczające udział w projekcie,
  • uczestnictwo w jednej z największych polskich kampanii o tematyce historycznej.