Małopolska Noc Naukowców

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło Państwa zaprosić na jubileuszową 15. Małopolską Noc Naukowców! Mając na uwadze zdrowie nas wszystkich zdecydowaliśmy, że tegoroczne wydarzenie odbędzie się on-line! Zobaczymy się do sieci!
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli i wszystkich chętnych mieszkańców Nowego Sącza i okolic na „Małopolską Noc Naukowców 2021” w piątek 24 września 2021 r. Udział będzie możliwy wyłącznie on-line, a szczegóły są dostępne na naszej stronie internetowej https://www.pwsz-ns.edu.pl/uczelnia/o-uczelni/aktualnosci/4338-malopolska-noc-naukowcow-2023 oraz https://nocnaukowcow.malopolska.pl/
Już nie możemy się doczekać , gdy po raz kolejny święto nauki, wiedzy i edukacji zawita do Małopolski.
Kolejny raz będziemy mogli spotkać się nie tylko z pasjonatami nauki z Krakowa i Małopolski, ale i całej Polski i Europy! Wydarzenie odbędzie się wyłącznie w formie on-line. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie, bo przecież „nauka buduje świat i ułatwia życie”.
Doświadczamy tego osobiście każdego dnia. Dla chętnych, przygotowaliśmy program obfitujący w moc atrakcji, który dostępny jest na powyższych stronach internetowych oraz przekazujemy go w załączniku.
Zapraszamy również do udziału w konkursach z nagrodami!
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przesłanie tych informacji do wiadomości nauczycieli, rodziców oraz uczniów Państwa Szkoły, za pośrednictwem e-dzienniczka lub innych dostępnych form przekazu elektronicznego.
Pozdrawiamy! Do zobaczenia w sieci!
Skip to content