Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej

Po ubiegłorocznym lockdownie uczniowie nie mogli doczekać się sportowych rywalizacji. Z wielką ochotą pojechali więc na pierwsze zawody, a były to Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej. Zakończyły się one dla nas dwoma srebrnymi medalami. Medale wywalczyły dziewczęta z klas IV i V , a także z VII i VIII. Trochę słabiej wypadli chłopcy, ale należy podkreślić, że poziom był bardzo wyrównany i chłopcy często remisowali lub przegrywali jedną bramką. Gratulujemy dziewczynkom i pani mgr Katarzynie Obrzut – nauczycielowi wychowania fizycznego.

Naszą szkołę reprezentowały: kl. IV-V : Ola Janisz, Martyna Stasianek, Wiktoria Korzym, Eliza Wysowska, Wiktoria Orzeł, Zuzia Wieczorek. W klasach VII-VIII wysokie miejsce wywalczyły: Zuzia Basiaga, Klaudia Szczecina, Gabrysia Kruczek, Ola Stasianek, Emilka Świerczek , Nikola Kwiatkowska, Justyna Kmak. Gratulujemy wygranej wszystkim zawodniczkom.