Wyniki konkursu fotograficznego „Mój ukochany pupil”

Z okazji Dnia Zwierząt pani mgr Katarzyna Obrzut ogłosiła konkurs fotograficzny. Należało sfotografować swojego pupila w ciekawej pozycji, podczas zabawy, spaceru czy innej aktywności. Na najciekawsze zdjęcia oddawano następnie głosy. Wszyscy uczniowie od oddziału przedszkolnego poczynając na klasie VIII kończąc oddali głosy. Zwyciężyło zdjęcie kota Westa Estery Drożdż z klasy IV, miejsce drugie zdobyło zdjęcie psa Niko , którego właścicielką jest Alina Janus z klasy VIII. Miejsc trzecich przyznano aż trzy, bowiem tyle pupili otrzymało równą ilość głosów. Wśród nich był pająk Bella Dominika Malagi z klasy piątej, pies Mela należący do siostry Dominika Angeliki z klasy III , a także piesek Dżeki Martynki Mirek również z klasy III.