Nagrody dla naszych uczniów w konkursie „Jesienny różaniec”

Konkurs został ogłoszony we wrześniu przez LGD Korona Sądecka. Praca polegała na własnoręcznym wykonaniu różańca z darów jesieni – kasztanów, żołędzi, jarzębiny i innych. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży.

Konkurs przerósł oczekiwania organizatora, wpłynęło aż…160 prac. Prace pokazały, że kreatywność i pomysłowość dzieci i młodzieży nie zna granic. Do wykonania różańców posłużyły najróżniejsze materiały: kasztany, orzechy, żołędzie, groch, pestki dyni, ziarenka kukurydzy, szyszki, owoce dzikiej róży, głogu, liści, grzybów, owoców pigwy, jabłek i innych. Były też różańce wykonane z innych materiał np. drewna lakierowego, papieru. Prace wykonane były na najwyższym poziomie. Trzech  uczniów naszej szkoły wykonało różańce. Wszystkie zostały nagrodzone. II miejsce zajął różaniec wykonany przez Laurę Nieć z klasy V, III miejsce praca Szymona Fecki również z klasy V, a wyróżnienie zdobył Kacper Lipiński tę uczeń tej klasy. W dniu dzisiejszym uczniowie ci odebrali z rąk pani dyrektor mgr Doroty Kupiec piękne nagrody.


Skip to content