Z sercem do serca…

Nasi uczniowie od kilku lat zbierają nakrętki, które zawożone są do różnych fundacji opiekujących się niepełnosprawnymi dziećmi. Od tamtego tygodnia nasza szkoła, dzięki firmie Newag i jego przedstawicielowi panu Łukaszowi Wysowskiemu, wzbogaciła się o serce, do którego te nakrętki mogą wrzucać wszyscy mieszkańcy Jamnicy. W niespełna kilka godzin serce zostało napełnione do połowy , a jak osiągnie pełny stan nakrętki znów pojadą do potrzebujących. Tak niewiele a tak dużo…..Jakieś dziecko będzie miało dodatkową rehabilitację, będzie mogło pojechać na turnus rehabilitacyjny a co za tym idzie będzie bardziej samodzielne…Dziękujemy Panu Łukaszowi za piękny prezent, który sprawił radość obdarowującym i obdarowanym.