Nagrody i wyróżnienia w Gminnym Konkursie Szopek

W dniu 10 grudnia 2021 r. o godzinie 9.00 w Świetlicy Wiejskiej w Boguszy zostało zorganizowane spotkanie, podczas którego zostały rozdane nagrody dla laureatów XIII Gminnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. W spotkaniu wziął udział Wójt Gminy Pan Andrzej Stanek, który dokonał uroczystego wręczenia dyplomów i nagród laureatom konkursu. Miło nam poinformować, iż wszyscy uczniowie naszej szkoły , którzy wykonali szopkę otrzymali nagrody bądź wyróżnienia. Nagrodę za II miejsca otrzymali Wojciech Basiaga  i Fabian Łukasik z klasy pierwszej a za III miejsce Magdalena Lipińska z klasy III i Dominik Malaga z klasy piątej. Przyznano również wyróżnienia dla uczniów klasy piątej Wiktorii Orzeł i Bartosza Łukasika.