Nagrody i wyróżnienia w Szkolnym Konkursie Ozdób Bożonarodzeniowych

W ostatnim dniu stacjonarnej nauki pani dyrektor mgr Dorota Kupiec wręczyła nagrody i wyróżnienia uczniom biorącym udział w Szkolnym Konkursie Ozdób Bożonarodzeniowych. Nagrody dla uczestników konkursu ufundowała pani Barbara Bednarz, właścicielka firmy BeBe, szyjącej pluszowe zabawki, a także sklep Biedronka z Nowego Sącza.

Nagrody równorzędne za I miejsce otrzymali:

Zofia, Jakub i Wiktoria Poręba -rodzeństwo z klas I,III i VII,

Arkadiusz i Patrycja Świerk – również rodzeństwo klasa II i VII

Laura Nieć z klasy V

Nagrody za II miejsce otrzymali:

Emilia Skoczeń -klasa VII, Patrycja Janisz również klasa VII ,Magdalena Lipińska z klasy III i Kacper Lipiński z kl.V

III miejsce zdobył: Patryk Dobosz z klasy V,

IV miejsca ex -equo zdobyli: Hubert Janisz kl.VI, Aleksandra Basiaga kl.VI, Antoni Szarek kl.III i Gabriela Kruczek kl.VII.

V miejsca przypadły: Martynie Mirek z kl.III, Aleksandrze Stasianek z kl.VII i Zofii i Hannie Miczek z kl.II i V

Przyznano również wyróżnienia . Otrzymali je: Dominik Malaga kl.V, Nikodem Janiak, Nina Janiak i Angelika Malaga , Piotr Stasianek z kl.III, Aleksandra Janisz z kl.IV i Lena Zaryczny z kl.VI

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i dziękujemy za wykonane prace, które ozdobią niejedon dom w Jamnicy w czasie tych świąt.