Archipelag talentów

Drodzy Uczniowie, chcąc realizować działania na rzecz potrzebujących pierwszym krokiem powinno być zbudowanie dobrego zespołu. Zespołu opartego na zaufaniu i współpracy, a także łączącego różnorodne kompetencje i talenty, dzięki którym uda się osiągnąć założone cele. Dlatego dzisiaj, podczas pierwszego spotkania w ramach projektu ,,Granie w pomaganie” prowadzonego przez koordynatora – p. Joannę Kogut, uczniowie pracowali z mapą kompetencji. Zobaczyli na niej archipelag z różnymi wyspami, a każda wyspa to inny talent, który jest pomocny w zespole prowadzącym projekty charytatywne. Każdy z uczniów, po zastanowieniu się, jaki posiada talent, zaznaczył na mapie swoje kompetencje.

Kochani, talent to ważny skarb, który można ofiarować drugiej osobie. Dlatego ważne jest, aby odkrywać swoje talenty i zastanawiać się, jak można nimi dzielić się z innymi.