Zbiórka darów dla mieszkańców Ukrainy

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele! Chcemy pokazać naszą solidarność z mieszkańcami na Ukrainie, dlatego Szkolne Koło Wolontariatu organizuje w budynku szkoły w dniach od 28.02.2022r. do dnia 04.03.2022r. zbiórkę ciepłych ubrań, kurtek przeciwdeszczowych, dresów, skarpet, butów i bielizny. Ważne, żeby były to nowe, czyste rzeczy. Zbieramy również żywność długoterminową (suchy prowiant, jedzenie w puszkach), wodę, napoje, środki czystości w mniejszych opakowaniach i środki higieny osobistej, ręczniki, pościele, koce, kołdry i śpiwory w każdej ilości (nowe), maseczki, latarki, baterie. Nie możemy im odmówić pomocy, bo ,,Jeśli cokolwiek warto na świecie czynić, to tylko jedno – miłować”. (Kardynał Stefan Wyszyński)
Z wyrazami solidarności z Ukrainą  p. Kinga Kamińska oraz p. Joanna Kogut – opiekunowie szkolnego wolontariatu.