Festiwal Talentów

Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Festiwal charytatywny jest przykładem eventu, który łączy przyjemne z pożytecznym, a wręcz szlachetnym. Poprzez zabawę uczestnicy i organizatorzy mogą wesprzeć szczytny cel. Dlatego też wolontariusze w naszej szkole przeprowadzą 21 marca 2022 charytatywny Festiwal Talentów na rzecz stypendiów dla zdolnych uczniów naszej szkoły z niezamożnych rodzin. W festiwalu wezmą udział chętni uczniowie klas IV – VIII, którzy zaprezentują dla całej społeczności szkolnej swoje zdolności artystyczne (tj. śpiew, taniec, gra na instrumencie). Ponadto zorganizowany będzie kiermasz z pysznymi słodkościami. Dochód ze sprzedaży ciasteczek również przeznaczymy na stypendia dla zdolnych uczniów z niezamożnych rodzin.
Drodzy Rodzice, prosimy o finansowe wsparcie tej inicjatywy! Cena ciastek i cena biletu wstępu na festiwal – według własnego uznania. Z góry serdecznie dziękujemy :-)

Organizatorzy – opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu


Szkolne Koło Wolontariatu przystąpiło do organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja projektu Granie w Pomaganie. Celem projektu jest aktywizacja i wsparcie szkolnych klubów wolontariatu, które chcą podjąć działania na rzecz stypendiów w swoich szkołach. Stypendia św. Mikołaja to roczna pomoc dla zdolnych uczniów naszej szkoły z niezamożnych rodzin.

Skip to content