Misja Kieszonkowe

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność poinformować Państwa o starcie ogólnopolskiego programu edukacyjnego Misja Kieszonkowe. Jak pokazują badania przeprowadzone przez Bank BNP Paribas, aż 77% rodziców stwierdziło potrzebę przekazywania uczniom bezcennej wiedzy na temat finansów.

Dlatego celem programu jest zwiększenie świadomości dzieci w zakresie odpowiedzialnego i samodzielnego dysponowania własnym budżetem. Program skierowany jest do uczniów klas III oraz klas IV-VI Szkół Podstawowych, dla których przygotowaliśmy pakiety atrakcyjnych materiałów dydaktycznych, wpisują się w obowiązującą podstawę programową. W ramach programu przewidziany jest również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

Jeżeli Państwa zdaniem edukacja finansowa wśród najmłodszych jest ważna i potrzebna, zachęcamy do zaproszenia Dyrekcji oraz Nauczycieli lokalnych placówek do udziału w programie i rejestracji na stronie www.misjakieszonkowe.pl

Już dziś zainwestujmy w edukację finansową uczniów, która na pewno zaprocentuje w ich dorosłym życiu!

Na wszystkie Państwa pytania odpowie Biuro programu (tel. 519 877 700, e-mail: kontakt@misjakieszonkowe.pl). Po więcej informacji zapraszamy również na stronę internetową programu: www.misjakieszonkowe.pl

BNP Paribas – organizator programu