Sztafetowy Bieg Charytatywny

Drodzy Uczniowie i Rodzice, pragniemy poinformować, że w dniu 11 maja (środa) w naszej szkole odbędzie się Sztafetowy Bieg Charytatywny. Do udziału w tym maratonie zachęcamy WSZYSTKICH uczniów, ponieważ pieniądze zebrane podczas biegu zostaną przekazane na rzecz stypendiów dla zdolnych uczniów naszej szkoły z niezamożnych rodzin. Chcąc uczestniczyć w biegu, należy wykupić numerek startowy, którego koszt wynosi 5 zł. Trasa biegu będzie przebiegała przez Jamnicę drogą prowadzącą do szkoły i przez ulicę Mała Góra. Zostanie ona podzielona na IX odcinków.  Jako pierwsi pobiegną uczniowie kl. VIII, a zabawę kończyć będzie oddział przedszkolny. Każda klasa będzie startowała dopiero po ukończeniu odcinka przez klasę poprzednią, gdy otrzyma od poprzednika pałeczkę w wyznaczonej strefie zmian.

Klasa VIII po pokonaniu pierwszego odcinka trasy przekaże pałeczkę klasie VII, klasa VII po pokonaniu drugiego odcinka trasy przekaże pałeczkę klasie VI itd. W trakcie biegu uczniowie będą pod opieką wychowawców. Dodatkowo nad bezpieczeństwem będzie czuwała policja. Z góry dziękujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy. Drogi Uczniu, Drogi Rodzicu, jedyną osobą, która może Cię zmotywować, jesteś Ty sam!

Skip to content