Edukacyjna Sieć Antysmogowa

Drodzy Uczniowie, wzięliśmy udziału w wielkiej akcji „1200 czujników smogu” skierowanej do szkół OSE. Do zdobycia jeden z 1200 mierników jakości powietrza dla szkoły i możliwość uczestniczenia w angażujących zajęciach ekologicznych!

Regulamin akcji „1200 czujników smogu” promuje aktywne działania wśród społeczności szkolnych. Zachęciliśmy uczniów do głosowania na swoją szkołę, aby to ona zdobyła czujnik smogu i wzięła udział w projekcie ESA oraz uczennica kl. VIII – Justyna Kmak stworzyła kreatywną pracę plastyczną na temat „Moja szkoła OSE w projekcie ESA dla OSE”.

Jesteśmy społecznością szkolną, której nie jest obojętny stan powietrza, jakim oddychamy. Jesteśmy szkołą, w której zarówno nauczyciele, rodzice, jak i uczniowie są gotowi podjąć aktywne działania na rzecz czystego powietrza, zdrowia i otaczającego nas środowiska!