POŻEGNANIE ÓSMOKLASISTÓW

„Tak nie dawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas…”

Drodzy Ósmoklasiści, te słowa znanej piosenki wydają się szczególnie adekwatne dzisiaj, gdy opuszczacie mury naszej szkoły. Mamy nadzieję, że w Waszej pamięci pozostaną piękne wspomnienia wspólnie spędzonych lat. Klasowe wycieczki i długie powroty ze szkoły uczyniły z Was zżytą grupę. Także my, nauczyciele, przywiązaliśmy się do Was, naszych uczniów, a Wasza przyszłość leży nam na sercu. Dokładaliśmy wszelkich starań, by dobrze przygotować Was nie tylko do egzaminu, ale także do dorosłego, odpowiedzialnego życia. Wy natomiast dawaliście nam swój młodzieńczy zapał i entuzjazm oraz obdarzyliście nas szacunkiem i zaufaniem. Mamy nadzieję, że tak, jak my, będziecie wspominać nas z uśmiechem i wzruszeniem.

Galeria zdjęć z POŻEGNANIA ÓSMOKLASISTÓW jest dostępna po kliknięciu ,,Czytaj dalej”.

Skip to content