Pomagając innym- pomagamy sobie

“Bogatym nie jest ten kto posiada, ale ten kto daje” – te słowa naszego świętego Jana Pawła II są wskazówką dla naszych uczniów , ich rodziców i nas pedagogów. Wzorując się na nich staramy się pomagać tym, którzy potrzebują wsparcia w trudnych chwilach swojego życia. W takiej sytuacji znalazł się nasz były uczeń Dawid Gołyźniak. Na dzisiaj kiermasz słodkości przygotowali uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą, panią dyrektor i rodzicami. Od rana sprzedają te cudeńka, które rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane na leczenie starszego kolegi. Nasza szkoła przygotowuje się do stulecia istnienia. Bylibyśmy bardzo szczęśliwi jakby na centralne uroczystości Dawid mógł dotrzeć do nas o własnych siłach. Tego mu z całego serca życzymy!!