Sukcesy taneczne naszych uczniów

Nasz wuefista pan mgr Dawid Bomba słynie ze swoich tanecznych talentów, dzięki którym udało mu się zaszczepić w naszych uczniach pasję do breakdanca . Dominik Malaga z klasy VI tańczy już kilka lat z wielkimi sukcesami. W marcu w Rzeszowie zdobył II miejsce podczas zawodów. Teraz pod okiem pana Dawida kontynuuje swoje treningi. Oprócz Dominika  rosną młodzi mistrzowie tej dyscypliny sportu. W dniu wczorajszym podczas ” Sądeckiego Beatu” na podium stanęli Mikołaj Kruczek z klasy pierwszej, zajmując w kategorii do lat 7  miejsce I, Jakub Musz  drugie, w kategorii do lat 11 drugie miejsce zdobył Wojciech Basiaga z klasy II, a także wspomniany już wcześniej Dominik Malaga w kategorii do lat 15 również II miejsce.. Gratulujemy chłopcom i panu Dawidowi wspaniałych sukcesów i życzymy kolejnych.