Dwudniowa wycieczka klasy VIII na Bereśnik
Uczniowie klasy VIII ze swoją wychowawczynią panią mgr Kingą Cichą i p. mgr Katarzyną Obrzut wybrali się na dwudniową pożegnalną wycieczkę do schroniska na Bereśniku. Szczyt ten widnieje nad Szczawnicą i z niego rozprzestrzeniają się piękne widoki na Tatry i Pieniny. Po super spacerze był czas na wspólne biesiadowanie przy ognisku. Wspominano czas spędzony w szkole, miłe i gorsze chwile, zawiązane przyjaźnie, a także snuto plany na przyszłość. Dopisała pogoda i humory. Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi po nie do końca przespanej nocy wrócili popołudniu do Jamnicy. Zapraszamy na fotorelację:



