Zabawa walentynkowo – karnawałowa

14 lutego w Dniu Świętego Walentego odbyła się w naszej szkole zabawa zarówno dla uczniów klas młodszych jak i starszych. Maluchy przebrane za różnych bohaterów bajek i kreskówek bawiły się w rytm najpiękniejszych utworów klasyki dziecięcej. Przygotowane przez wychowawców konkursy cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród uczestników zabaw. U starszaków duża kolejka ustawiła się do konkursu jedzenia pączków na czas. Najszybszym zawodnikiem okazał się uczeń klasy VII Dawid Gołyźniak. Podczas pierwszej i drugiej zabawy przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zjawili się z pocztą walentynkową. Niektórzy otrzymali wiele niespodzianek od cichych wielbicieli, a potem próbowali odgadnąć od kogo ją otrzymali.Z niespodzianek walentynkowych cieszyły się również panie, o których nie zapomnieli ich uczniowie.  

Czytaj więcej

Pasowanie na czytelnika uczniów klasy I

Dzisiaj  w naszej szkole odbyła się bardzo miła uroczystość. Uczniowie klasy pierwszej zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Pasowania dokonała p. mgr Anna Siedlarz w obecności wychowawczyni klasy p. mgr Anety Kapłon. Wcześniej pierwszoklasiści musieli wykazać się znajomością już przeczytanych książek. Uczennice klasy czwartej, odpowiednio przebrane, stawiały pytania i zadawały zagadki o bohaterach ulubionych książek dziecięcych. Wszyscy wspaniale odpowiadali na pytania, a w nagrodę otrzymali dyplomiki czytelnika i wskazówki jak dbać o wypożyczane książeczki.

Czytaj więcej

Bal, bal i po balu!

Wspólne tańce, skoki po pufach, malowanie buziek i łowienie niespodzianek to tylko niektóre atrakcje balu maluszka , który odbył się w naszej szkole w sobotę 9 lutego. Wielu milusińskich wraz ze swoimi rodzicami , babciami a nawet dziadkami przybyło, aby zobaczyć swoją przyszłą szkołę. Wspaniałej zabawie towarzyszyła ekstra muzyka i słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że bal przypadł do gustu maluchom i za rok też skorzystają z naszego zaproszenia.

Czytaj więcej