Miło dzisiaj widzieć Was!

Świąteczny koszyczek pięknie wystrojony, w bielutkie koronki, bukszpany zielone. A w nim są pisanki farbą okraszone, słodziutkie babeczki lukrem oblepione. Nagle w środku kosza gwar się podniósł wielki, potrawy się kłócą, kto jest najważniejszy. Baranek zawołał i wszystkich zaskoczył: ja jestem symbolem tych Świąt Wielkiej Nocy! Kochani Uczniowie, serdecznie dziękujemy Wam za udział w akcji #zwielkanocnymkoszyczkiem, za każde przesłane zdjęcie. Miło dzisiaj widzieć Was!

Czytaj więcej

Konkurs plastyczny ,,Człowiek i przyroda”

W związku z zaistniałą sytuacją Gminny Ośrodek Kultury w Kamionce Wielkiej  jak i inne instytucje kultury, nie ma możliwości organizowania w tradycyjnej formie imprez, wystaw czy konkursów. Wyszedł więc naprzeciw młodym artystom i ogłosił konkurs plastyczny ,,Człowiek i przyroda”. Dzięki temu każda osoba, która swój czas spędzony w zamknięciu wykorzysta na pracę twórczą, będzie mogła zaprezentować jej owoce na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury. W załączniku przesyłamy regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Konkurs kroków

Drodzy uczniowie! Zdobyte nagrody mobilizują do działania. Działajmy więc, a w jaki sposób podane macie poniżej: ZASADY GRY: Konkurs polega na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły podczas tygodnia sportowych wyzwań – od 6 do 14 kwietnia 2021 roku. Dzieci zbierają kroki w aplikacji Pho3nix Kids. Szkołę w rankingu międzyszkolnym reprezentować będzie wynik 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki. NAGRODY: Zwycięzcy konkursu otrzymają sportowe opaski dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w rywalizacji! Pamiętajcie więc, aby zaangażować jak największą liczbę Waszych uczniów w naszą sportową zabawę. APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS: Już od początku marca dostępna jest dla Waszych uczniów aplikacja mobilna Pho3nix Kids, do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore. Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę

Czytaj więcej

Nagroda od Fundacji Pho3enix

Miło zaczął się dla naszej szkoły ten poświąteczny dzień, bowiem otrzymaliśmy nagrody od Fundacji Pho3nix za aktywny udział w organizowanym przez nich projekcie. Pho3nix Kids to działania Pho3nix Foundation skierowane do uczniów oraz nauczycieli szkół podstawowych, którzy potrzebują wsparcia w organizacji zajęć wychowania fizycznego oraz dodatkowych aktywności. Pho3nix Kids to lokalne warsztaty, wsparcie lekcji w-f, konkursy z nagrodami oraz wyzwania międzyszkolne. I właśnie nasi uczniowie podjęli takie wyzwanie, a teraz cieszymy się z otrzymanej nagrody, którą na pewno aktywnie wykorzystamy.

Czytaj więcej

Błogosławionych Świąt Wielkanocnych

Niech Zmartwychwstały Jezus umocni nas w świętości. Miłością i nadzieją napełni nasze serca. Niech utwierdza naszą wiarę w zwycięstwo dobra nad złem, życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią. Aby w naszych sercach zawsze był widoczny blask nadziei Zmartwychwstania. Błogosławionych Świąt Wielkanocnych życzy Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły

Czytaj więcej

Zgromadźmy się o 21:37

Święci nie przesłaniają nam Jezusa, ale mają zadanie do Niego prowadzić. Właśnie dlatego w Wielki Piątek, dzień śmierci Jezusa, chcemy także pamiętać o śmierci Jana Pawła II – 2 kwietnia 2005. Serdecznie zapraszamy na wspólny śpiew ,,Barki” o 21:37 w Wielki Piątek podczas czuwania on-line przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Dobrze będzie, jeśli dołączycie do wydarzenia utworzonego w tym właśnie celu https://fb.me/e/1CQx3qiUN Rozważania ostatnich chwil życia św. Jana Pawła II niech nas zaprowadzą jeszcze głębiej w przebite serce Jezusa.

Czytaj więcej
Skip to content