Zielona szkoła – dzień pierwszy
Parę minut po północy z niedzieli na poniedziałek pod opieką pań mgr Katarzyny Obrzut i mgr Kingi Cichej wyruszyliśmy na zieloną szkołę do Krynicy Morskiej. Pierwszym celem był Toruń, a w nim warsztaty z robienia pierników i spacer po tym pięknym, zabytkowym mieście. W godzinach popołudniowych dotarliśmy do naszego ośrodka, gdzie po ulokowaniu się w pokojach zjedliśmy pyszny obiadek. Potem oczywiście poszliśmy przywitać się z morzem. Nie zabrakło spaceru po cudownej plazy i pierwszych rozgrywek na zimnym jeszcze piasku. Po zjedzeniu kolacji mimo chłodu nie mogliśmy odmówić sobie pięknego nadbałtyckiego zachodu słońca. Mimo zmęczenia wielogodzinną podróżą wcale nie spieszno było nam na nocleg.
Czytaj dalej














