Konkursy

WYKAZ

konkursów organizowanych dla uczniów Szkoły Podstawowej w Jamnicy w roku szkolnym 2019/2020

 

Nazwa konkursu Termin Odpowiedzialni
Konkursy przedmiotowe:
1.            Małopolski Konkurs Matematyczny w/g harmonogramu p. Kuligowicz
2.            Małopolski Konkurs Geograficzny w/g harmonogramu p. Kiełbasa
3.            Małopolski Konkurs Historyczny w/g harmonogramu p. Kamińska
4.            Małopolski Konkurs Języka Angielskiego w/g harmonogramu p. Cicha
5.            Małopolski Konkurs Chemiczny w/g harmonogramu p. Borgosz
6.            Małopolski Konkurs z Fizyki w/g harmonogramu p. Koziak
7.            Małopolski Konkurs Biologiczny w/g harmonogramu p. Borgosz
8.            Małopolski Konkurs Języka Polskiego w/g harmonogramu p. Kulig
9.            Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego w/g harmonogramu p. Migacz
Konkursy tematyczne:
1. Od algorytmu do programu w/g harmonogramu p. Kogut
2. „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski w/g harmonogramu p. Kamińska
3. Z Dobrą Nowiną przez życie w/g harmonogramu ks. Głodzik
Konkursy szkolne:
1. Międzyklasowy konkurs frekwencji każdy miesiąc opiekunowie samorządu szkolnego
2.  Konkurs ortograficzny

      „AS ortografii” – klasy II – III

      „Mistrz ortografii” – klasy IV – V

„Mistrz ortografii” – klasy V – VIII

styczeń p. Ogórek

p. Ogorzałek

p. Kapłon

p. Skraba

p. Kulig

3. Konkurs historyczny – biało czerwona moda listopad 2019 p. Kamińska
4. Konkurs szopek grudzień 2019 ks. Głodzik

p. Kuligowicz

5. Szkolna olimpiada języka angielskiego dla klasy V i VI listopad 2019 p. Kapłon
p. Cicha
6. Konkurs plastyczny „Odblaskowa szkoła” październik 2019 p. Kamińska
7. Konkurs plastyczny – „Dzień bezpiecznego Internetu”

 

marzec 2020 p. Kuligowicz

p. Kogut

p. Kamińska

8. Szkolne dyktando języka angielskiego maj 2020 p. Cicha
9. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2020 marzec 2020 p. Kuligowicz

p. Kogut

10. Gminny konkurs z językiem angielskim za Pan Brat. maj 2020 p. Kapłon

p. Cicha

11. Gminny konkurs „znamy bajki i baśnie”

 

marzec 2020 p. Kapłon

p. Ogorzałek

p. Ogórek

12. Życie Jana Pawła II – konkurs szkolny z okazji 100 lecia urodzin świętego maj 2020 ks. Głodzik
13. Losy żołnierzy i dzieje oręża polskiego listopad 2019 p. Kamińska
14.  Gminny konkurs matematyczny

      – „I ty możesz zostać Pitagorasem”

maj 2020 p. Kuligowicz

p. Kogut

15. Egzamin na kartę rowerową czerwiec 2020 p. Ogorzałek

p. Obrzut

16. Konkurs o Puchar Rektora PWSZ czerwiec 2020 p. Kuligowicz

p. Kogut

17. Udział w konkursach organizowanych

       przez Gminny Ośrodek Kultury

       w Kamionce Wielkiej i inne instytucje

wg harmonogramu ustalenia po otrzymaniu propozycji konkursów
18. Mistrzostwa Szkół Gminy Kamionka Wielka wg harmonogramu p. Obrzut

p. Ogórek

19. Wojna polsko-bolszewicka – szkolny konkurs historyczno plastyczny grudzień 2019 p. Kamińska
20. Konkurs ozdób wielkanocnych kwiecień 2020 p. Kamińska

p. Ogorzałek