Do naszej świetlicy zapraszamy po lekcjach do godziny 1505.

Aby zapisać dziecko należy wypełnić „Kartę zgłoszenia dziecka do Świetlicy” i złożyć ją w sekretariacie szkoły.

Szczególną opieką otaczamy dzieci z klas młodszych.

Świetlica jest miejscem, w którym dzieci mogą miło, przyjemnie i pożytecznie  spędzić czas po zakończeniu zajęć lekcyjnych czekając na rodziców. Głównym celem działalności świetlicy jest zapewnienie uczniom opieki w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych i stworzenie warunków do wypoczynku, zabawy, odrabiania prac domowych a także rozwijania ich zainteresowań.

W naszej świetlicy dbamy o wdrażanie uczniów do przestrzegania przyjętych zasad, wyrażania własnych potrzeb i przekonań. Staramy się wyrobić w wychowankach umiejętność nawiązywania kontaktów z innymi i zgodnego współżycia w grupie.

GODZINY PRACY ŚWIETLICY SZKOLNEJ

mgr Damian Leśniak

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
12.30-15.05 11.30-15.05 12.30-15.05 11.30-15.05 12.30-15.05