Cudownych rodziców mamy…

Pod takim hasłem odbył się dzisiaj w naszej szkole Rodzinny Piknik Majowy. Piękna pogoda sprzyjała rodzinnemu spotkaniu, które rozpoczęło się Majówką odprawioną przez proboszcza parafii Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu – Zawadzie ks.dra Antoniego Koterlę. Po wspólnej modlitwie uczniowie klas młodszych zaprezentowali swoim rodzicom program artystyczny, w którym wyśpiewali i wyrecytowali życzenia. Następnie Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jamnica pan Jacek Rolka ogłosił wyniki  konkursu plastycznego pod hasłem Pozdrowienia z Jamnicy, Laureatom konkursu wręczono nagrody ufundowane przez stowarzyszenie i pana Sylwestra Pyzika – właściciela sieci sklepów ABC. Po części oficjalnej rada rodziców, klub seniora i sponsorzy zaprosili wszystkich przybyłych gości na poczęstunek. Były kiełbaski z grilla, pierożki, bigos , ciasta i wiele innych smakołyków. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji: między innym dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, pokaz broni ze Straży Granicznej i sztuk walki. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.