Gest miłości wobec drugiego

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”. Od kilku lat jeździmy do Domów Pomocy Społecznej w Kamionce Wielkiej i w Nowym Sączu. 4 grudnia 2017 uczniowie klasy II i III pod opieką Pani Marii Ogórek, Pani Anety Kapłon, Pani Dyrektor Doroty Kupiec oraz Katechety ks. Sławomira Głodzika udali się do DPS-u w Kamionce Wielkiej, by przedstawić podopiecznym ,,Mikołajkową przemianę”, bo każdy ma coś, co może dać innym, a dając innym, dajesz i sobie. Jutro z tym samym repertuarem pojadą do DPS-u przy ulicy Nawojowskiej. Pod koniec grudnia dzieci z klasy I i oddziału przedszkolnego zaprezentują pensjonariuszom tych Domów Pomocy Społecznej przedstawienie bożonarodzeniowe ,,Współczesna dziewczynka”.