Pierwszy dzień wiosny

Na pierwszy dzień wiosny Samorząd Szkolny zaplanował dla uczniów naszej szkoły konkurs na najciekawszy strój wiosenny w wersji eko. Spora grupa uczniów przygotowała więc piękne stroje z ekologicznych materiałów.Pani wiosna przyszła więc cała w kwiatach, z pięknymi kapeluszami na głowie. Wiośnie towarzyszyły żabki, podróżnicy, odkrywcy, a nawet roboty. Pomysłowość i kreatywność uczniów oceniła komisji w osobach p. mgr Tomasza Skraby  , p. mgr Jadwigi Borgosz i pań praktykantek  z PWSZ w Nowym Sączu. Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie zajęli miejsca na podium i otrzymali nagrody ufundowane przez zaprzyjaźnionych sponsorów. I miejsca ex equo zajęli Laura Nieć z kl. II Kacper Lipiński kl.II Magdalena Lipińska kl.O , Emilia Skoczeń kl.IV i Kacper Zawadzki z kl.I. Miejsca II Jakub Kruczek kl. VI, Sebastian Pawlik kl.VI, Patryk Dobosz kl.II, Dominik Malaga kl.II Wiktoria Poręba kl. IV, Gabriela Kruczek kl. IV i Julia Wysowska z kl. I. Miejsca III zdobyli Maja Dudek, Zuzanna Rumin, Estera Drożdż, Angelika Drożdż Aleksandra Gręzicka, Eliza Wysowska i Magdalena Stasianek z klasy I, Arkadiusz Świerk i Jakub Poręba z oddziału przedszkolnego, Zuzanna Basiaga  i Martyna Kowalska z klasy IV oraz Jakub Migacz z klasy VIII.