Pożegnanie ósmej klasy

Jaki szybko mijają chwile….za rok ,za dzień …..razem nie będzie nas…..I chociaż to oklepane słowa, to jakże należycie oddają atmosferę pożegnania absolwentów ze szkołą, w której przez 9 lat zdobywali wiedzę, umiejętności i zaradność życiową, gdzie zawiązywały się pierwsze prawdziwe przyjaźnie, gdzie pokonywano pierwsze życiowe sukcesy i porażki. Mówimy tu jednak tylko o sukcesach, bo odnieśliście pierwszy życiowy wielki sukces….i jak powiedziała pani dyr.mgr Dorota Kupiec, cytując wiersz Leopolda Staffa „nie wierzyłem, że przejdę ten most…” przeszliście ten most i jesteście przed drugim, który też na pewno przejdziecie. Tego z całego serca życzyła Wam cała społeczność szkolna uczestnicząc w zorganizowanym przez was uroczystym apelu, na początek którego wyróżniono i nagrodzono uczniów i ich rodziców za wspaniałe wyniki w nauce i zachowaniu. Otrzymali je: Jolanta Ziobrowska i jej rodzice Dorota i Tomasz Ziobrowscy, Amelia Dudek i Państwo Agata i Zenon Dudkowie, Patrycja Sobczyk i Jadwiga i Andrzej Sobczykowie. Statuetkę wybitnego sportowca otrzymał Jakub Migacz, który wielokrotnie z sukcesami reprezentował szkołę na różnych zawodach. Po podziękowaniach dla uczących was nauczycieli, wychowawców, księży i pani dyrektor zaprezentowaliście nam film, wspominający wasz pobyt w szkole. Na koniec popłynęły u wszystkich łzy smutku, ale i radości.