Koniec roku szkolnego….

Kiedy zaczynaliśmy ten rok szkolny nikt nie przypuszczał jak dziwnie się on potoczy…nikt nie pomyślał , że zakończenie będzie tak bardzo różniło się od zakończenia w poprzednich latach…Pandemia koronawirusa przerwała szkolne nauczanie już 12 marca, a uczniowie i nauczyciele musieli stawić czoła zdalnemu nauczaniu. Dziś w ostatni dzień roku przybyli oni  ponownie do szkoły, aby w reżimie sanitarnym spotkać się tylko  z wychowawcami, kolegami i koleżanki z danej klasy. Nie było uroczystej akademii ,a nagrody i piękne cenzurki odbierali w maseczkach. Wszystko to sprawiło im wiele radości , ale najbardziej cieszyli się ze spotkania z klasowymi przyjaciółmi, których nie widzieli  od prawie czterech miesięcy. Przyjmując gratulacje i życzenia radosnych wakacji, prosili aby życzyć im również powrotu do szkolnych ławek w nowym roku szkolnym. Najtrudniej rozstać ze szkołą było uczniom klasy VIII, oni bowiem byli w tych murach, w tym gronie po raz ostatni. Życzymy im, aby nowy rok rozpoczęli w wymarzonych szkołach.

Za całoroczną pracę wręczono uczniom  nagrody Primus inter Pares : otrzymali je Kacper Zawadzki z klasy II, Aleksandra Basiaga z kl.IV, Wiktoria Poręba z kl.V, Zuzanna Ziobrowska z kl. VI, Eryk Kwiatkowski z kl.VII i Patryk Wiktor z klasy VIII.

Nagrody za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu, a w klasach starszych również świadectwo z biało-czerwonym paskiem otrzymali:

Angelika Malaga, Julian Michalik, Adam Mirek, Jakub Poręba, Piotr Stasianek i Antoni Szarek z klasy I

Julia Wysowska, Martyna Stasianek, Estera Drożdż,  Maja Dudek i Eliza Wysowska  z klasy II

Maciej Bomba, Zuzanna Wieczorek, Szymon Fecko i Hanna Miczek z klasy III

Szymon Luty i Kacper Stasianek z klasy IV

Zuzanna Basiaga, Katarzyna Kowalska, Martyna Kowalska , Gabriela Kruczek, Emilia Skoczeń, Aleksandra Stasianek Patrycja Świerk z klasy V

Jakub Kmak, Justyna Kmak, Mateusz Kowalski, Nikola Kwiatkowska, Kacper Michalik, Emilia Świerczek, Patryk Zawadzki i Nadia Kumurkiewicz z klasy VI

Magdalena Basiaga, Kamila Kowalska, Jakub Kruczek, Sebastian Stasianek z klasy VII i z klasy VIII:

Anna Migacz,Igor Popiela,Natalia Sromek,Jakub Stasianek, i Justyna Żytkowicz

Wręczono również nagrody za wzorową frekwencję. Otrzymali je: Piotr Stasianek, Jakub Poręba, Maja Dudek, Amelia Piszczek, Martyna Stasianek, Magdalena Stasianek, Eliza Wysowska, Aleksandra Gręzicka, Angelika Drożdż, Estera Drożdż, Zuzanna Wieczorek, Adam Pruszyński, Zuzanna Basiaga, Martyna Kowalska, Wiktoria Poręba, Emilia Skoczeń, Aleksandra Stasianek, Dawid Gołyźniak, Igor Popiela, Patryk Wiktor.

 


Skip to content