Wizyta Świętego Mikołaja

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły przygotowywali się na spotkanie ze świętym Mikołajem już od poprzedniego tygodnia. Wykonywali dla niego prace plastyczne, porządkowali swoje półeczki i szafki, aby szanowny gość miał miejsce na pozostawienie prezentów. Przedszkolaki wiedziały bowiem, że w czasie pandemii Mikołaj nie będzie mógł odwiedzić ich podczas zajęć, a upominki dla nich zostawi pod osłoną nocy. I tak się stało….bo kiedy dzisiaj otworzyły się drzwi do ich   sali czekało na nich wiele prezentów. W podziękowaniu za nie urządziły więc wystawę swoich prac i zaśpiewały Mikołajowi piękną piosenkę. Uczniów klas starszych natomiast Święty Mikołaj odwiedzał wirtualnie, sprawdzał czy byli grzeczni, czy uporządkowali swoje miejsca pracy i czy potrafią dzielić się dobrem z innymi. Zdali ten egzamin wzorowo, dlatego też Mikołaj obiecał im ,że w następnym roku na pewno o nich nie zapomni.