Konkurs # OSE Wyzwanie rozstrzygnięty

Jak już wcześniej informowaliśmy nasza szkoła została laureatem konkursu OSE Wyzwanie. W dniu dzisiejszym nasza pani dyrektor mgr Dorota Kupiec odebrała w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie  od wicemarszałka województwa małopolskiego Łukasza Smółki dyplom. Szkoła Podstawowa w Jamnicy  znalazła się w zacnym gronie 68 szkół z Małopolski, które zostały laureatami tego konkursu i otrzymają mobilne pracownie multimedialne z 16 stanowiskami komputerowymi. Gratulacje laureatom złożył również Tomasz Tomala, szef gabinetu politycznego ministra infrastruktury. Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Joanna Kogut, która pod czujnym okiem p.dyrektor i p. Elżbiety Kulig nadzorowała przedsięwzięciem.Do zwycięstwa  przyczyniły się również Pani Aneta Kapłon oraz Pani Małgorzata Kuligowicz. Ponadto do współpracy dołączyła Pani Beata Koziak, Pani Katarzyna Obrzut, Pani Małgorzata Ogorzałek, Pani Izabela Godawska i Pani Kinga Kamińska , a także autorka pracy plastycznej Smart Szkoła  nasza uczennica Natalia Sromek, której w sposób szczególny bardzo dziękujemy.