,,NOWY SĄCZ. NOWE TECHNOLOGIE”

Drogi Uczniu, jeśli programujesz lub konstruujesz urządzenia i masz pomysł na praktyczne zastosowanie tej technologii, to zaproponuj swą koncepcję i weź udział w V edycji konkursu ,,NOWY SĄCZ. NOWE TECHNOLOGIE”. Możesz wygrać cenne nagrody!

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy 6-8) i szkół średnich. Składa się z trzech etapów. Uczniowie biorą udział w  interaktywnym quizie oraz przysyłają projekt bądź wizualizację zastosowania nowoczesnej technologii w życiu codziennym. Zgłoszenia można przesyłać w formie elektronicznej mailem na p.bawolek@sadeczanin.info w terminie do 27 listopada. Organizatorem konkursu ,,NOWY SĄCZ. NOWE TECHNOLOGIE” jest Fundacja Sądecka. Szczegółowe informacje są dostępne tutaj.