Zimowisko w Zakopanem

Drodzy Państwo!

przesyłamy ofertę bezpłatnego zimowiska dla dzieci ubezpieczonych w KRUS (przy wykorzystaniu bonu turystycznego).

,,Bezpłatne Zimowisko w Zakopanem”

(przy wykorzystaniu bonu turystycznego)

Oferta wypoczynku dla dzieci w wieku  6-16 lat, wyłącznie dla dzieci,             których przynajmniej jeden z rodziców jest ubezpieczony w pełnym zakresie w  KRUS, bądź pobiera rentę lub emeryturę rolniczą z KRUS!

Dom Wczasowy u Kuspra, Stachonie 7A, Zakopane

21-28 stycznia 2022 roku

Cena – bezpłatne, przy wykorzystaniu bonu turystycznego w kwocie 500 zł

Gwarantujemy:

– całodzienne wyżywienie (5 posiłków)

– zakwaterowanie w pokojach (3-5 os.) z łazienkami

– opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej

– opiekę  medyczną,

– ubezpieczenie NNW i OC

Atrakcyjny program zajęć kulturalno – oświatowych i wycieczek krajoznawczych (kulig konny z pochodniami, Dolina Chochołowska, Dolina Kościeliska, Krupówki, wyjazd na Gubałówkę, szlak architektury drewnianej i inne) dyskoteki, karaoke, zajęcia sportowe (łyżwy, narty z instruktorem, sanki), konkursy plastyczne, termy Chochołowskie, ognisko z kiełbaskami itp.

– wszystkie bilety wstępu do obiektów, które przewiduje  program kulturalno-oświatowy,

– transport na zimowisko i z miejsca zimowiska

Oferta zimowiska 2022

Zapisy i informacji udziela:  Łukasz Jawny, telefon – 503 879 401, lub mail:

lukasz.jawny@gmail.com.