ZAPROSZENIE NA FESTYN

Społeczność Szkoły Podstawowej w Jamnicy serdecznie zaprasza mieszkańców najbliższej okolicy na WIOSENNY FESTYN RODZINNY pod hasłem D  O  M: D jak dobroć, O jak opieka, M jak miłość. Festyn odbędzie się  4 czerwca 2022 roku od godz. 1400 do 1900  na boisku przy Szkole Podstawowej w Jamnicy. W programie: występy dzieci, turniej piłki siatkowej, loteria fantowa, lekcja żywej historii, dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, kolorowe warkoczyki, zabawa przy muzyce, kiełbaski z rożna, lody z firmy Koral, słodkie wypieki domowe i inne smaczne dania przygotowane przez rodziców i przyjaciół szkoły.

Zebrane fundusze będą przeznaczone na potrzeby szkoły oraz na organizację w roku 2023 uroczystości stulecia założenia szkoły.