Gminna Gra Terenowa

21 kwietnia odbyła się Gminna Gra Terenowa pn. ,,Maria Skłodowska-Curie i polscy nobliści” przeprowadzona w ramach działań przygotowujących do obchodów jubileuszu 100- lecia naszej szkoły. Pierwsze miejsce zajęła drużyna ze SP w Królowej Polskiej, drugie miejsce ze SP im. Wincentego Witosa w Królowej Górnej, a trzecie drużyna ze SP im. Bł. Karoliny Kózkówny w Mszalnicy. Naszą szkołę reprezentował Kacper Zawadzki z kl. V i Franciszek Sowiński z kl. VI. Podstawową umiejętnością wymaganą od graczy była dobra orientacja w terenie, umiejętność czytania mapy i wykorzystania wskazówek, czyli czytanie ze zrozumieniem. Ponadto udział w konkursie był ciekawym doświadczeniem i stanowił okazję do dobrej zabawy. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy naszym uczniom – Kacprowi i Frankowi – za godne reprezentowanie szkoły oraz Pani Kindze Kamińskiej za zorganizowanie tej gry.