#CodeWeek2021

Szanowni Państwo,
już za chwilę, 9 października rozpoczyna się #CodeWeek2021 – największe programistyczne wydarzenie w Europie. Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach programowania dla dzieci i młodzieży i zachęcamy do zgłaszania własnych inicjatyw.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z programowania online. Kalendarium bezpłatnych wydarzeń przygotowanych przez biuro CodeWeek i partnerów znajdziecie Państwo na stronie koduj.gov.pl.
W trakcie CodeWeek2021 będziemy budować proste gry zręcznościowe, poznawać języki programowania Scratch i Python, budować strony internetowe i poznawać nowe narzędzia informatyczne.

Organizatorami wydarzeń w ramach CodeWeek2021 są Państwowy Instytut Badawczy NASK i Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog, Giganci Programowania i EduSense – Uczymy Dzieci Programować.

Zależy nam, aby o CodeWeek dowiedziała się możliwie największa liczba osób – dlatego prosimy o przekazywanie informacji dalej, do wszystkich zainteresowanych.

Pozdrawiamy,
Zespół #CodeWeek2021